Bleona Qerreti bën ndërhyrje te doktori i Kim Kardashian (VIDEO)

By

Ai është një doktor tepër i famshëm në botë. Yje si Kim Kardashian kanë realziuar ndërhyrjet estetike te ai.

Kështu tek ai ka arritur edhe këngëtarja shqiptare që po përpiqet të bëjë famë në botë, Bleona Qerreti.

Doktori Simon Ourianmd ka publikuar një video në profilin e tij në Instagram, duke rregulluar fytyrën e Bleonës e cila në ndërkohë po hante biskota, e që thotë se edhe duke ngrënë ëmbëlsira mund të kesh një fytyrë perfekte vetëm me ndihmën e doktorit Simon.

“Mos e dëgjoni atë: S’mund të hash biskota tërë ditën dhe të prisni nga unë t’ua rregulloj qafën”, ka shkruar dermatologu esteist. /Prive.al

#Jawline #contouring. ?Don’t listen to her. You can’t have ?cookies all day and expect me to fix your neck ?thank you @iambleona

A post shared by Dr. Simon Ourian – Epione (@simonourianmd1) on

Artikuj të ngjashëm