Ups! Ilda Bejleri zmadhon të pasmet me fotoshop

By

Jemi mësuar ta shohim në ekran si prezantuese e sportit. Por Ilda Bejleri shpeshherë në media ka zënë vend për jetën private dhe linjat trupore.

Kur jemi tek këto të fundit, duket se Bejleri është kapur nga mania e përdorjes së fotoshopit për të arritur perfekten.

Në një prej fotove të postuara nga plazhi, vërehet qartësisht intervenimi në të pasme pasiqë deti në sfond tek ajo pjesë është shtrembëruar paksa.

Megjithëse për format trupore gazetarja është komplimentuar gjithmonë, Ilda e ka parë të arsyeshme që t’i japë një ‘dorë’ zmadhimi fundshpinës së saj. /Prive.al/image-344100168cca11a23cc887ec398f88558b1b84a7d72f1a8b6ba0ef3ef3c31ddf-V

Artikuj të ngjashëm