E dëgjuat këngën e re të Rita Orës me Tiëston?

By

Këngëtarja Rita Ora sapo e ka publikuar këngën e radhës që pritet të jetë një super hit veror.

Kjo për faktin, që për bashkëpunimin e këtij projekti, ajo ka zgjedhur DJ e famshëm gjerman Tiësto dhe po ashtu Jonas Blue.

“Ritual” nga Rita e dy artistët tjerë, është publikuar sot, megjithatë kosovarët ende nuk mund të kenë qasje në këtë klip nga youtube.

Por, ca inserte mund t’i shohim në Instagramin e Ritës, pasi këngëtarja ka publikuar pak nga klipi.

Artikuj të ngjashëm