Modeles shqiptare i shtrembërohet gishti nga telefoni (FOTO)

By

Shumica e njerëzve në ditët e sotme janë të varur nga telefonat e mençur.

Rrjetet sociale kanë arritur të jenë pjesë e jetës sonë për një periudhë shumë të shkurtër kohore, duke na dhënë mundësi të postojmë fotografi, të bëjmë reklama, të lexojmë lajme dhe shumë gjëra të tjera.

Por, përdorimi i vazhdueshëm i celularit i ka bërë një dëm të vogël modeles shqiptare, Elena Lika.

Ajo ka postuar një foto në Instastory me anë të së cilës ka treguar se i është deformuar gishti i vogël i dorës nga mënyra se si e mbanë telefonin.

Mospërdorimi i telefonave të mençur në jetën tonë është i pamundur, por të paktën mundohuni ta mbani pak më ndryshe në mënyrë që mos t’ju ndodhë e njëjta gjë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm