A kaloi Fiona Gllavica në depresion pas lindjes? (VIDEO)

By

Disa javë më parë, Fiona Gllavica u bë nënë për herë të parë.

Ajo solli në jetë një djalë i cili quhet Lekë.

Në një intervistë dhënë për Prive, Fiona tregoi se si e kaloi periudhën e pas-lindjes dhe për depresionin.

Shumëçka mësoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm