TUNA E RRËZON MC BEKËN!

By

Kënga ‘Zhag’ e Mc Bekës është bërë trend tek artistët tanë. Pas reperëve, për këtë këngë ka shkruar edhe Tuna por me një foto interesante.

Ajo dhe Beka shihen në palestër ku Tuna këtë herë po ushtron një ndër hobitë e saj ‘Kung Fu’.

Sejdiu rrjedh nga një familje mundësish kështu që nuk do e kishte problem ti rrëzonte ‘zhag’ edhe meshkujt. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm