STRESI DUET ME MORENA TARAKUN (VIDEO)

By

Reperi Stresi është kthyer në vendet shqiptare e menjëherë i është vërshuar punës.

Ai në një intervistë për Prive ka treguar për rikthimin dhe projekteve e reja.

Një ndër to është bashkëpunimi me Morena Tarakun që sipas Stresit është këngë e mirë e madje i ka vënë edhe nofka modeles dhe tashmë këngëtares.

“Bashkëpunimi i radhës i verës, jo po mendojmë por do ta bëjmë, do investojmë ndryshe shumë do jetë Morena Taraku. Kemi vendos me bë një këngë shumë të mirë. Besoj se përshtatemi.” – deklaroi për Prive, Stresi

Në storjen që do të transmetohet këtë të shtunë do të informoheni më shumë rreth gjendjes aktuale të reperit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm