Tuna dhe Cozman sërish bashkë? (VIDEO)

By

Po, po, mirë e lexuat titullin.

Tuna dhe Cozman po rikthehen bashkë, por jo në dashuri.

Burime të sigurta të Prive kanë zbuluar se dyshja po bisedon për një duet mes tyre i cili mund të vijë së shpejti.

Detajet i gjeni në videon më poshtë.

Artikuj të ngjashëm