Trixa impresionohet nga gjesti i Donaldit për të!

By

Teksa e ndajnë dhjetë ditë nga finalja e madhe, Donaldi ka gjetur mjaftueshëm gjëra për të bërë në shtëpi për të shtyrë kohën.

Teksa është dukshëm më i veçuar nga banorët e tjerë, ai gjithë mbrëmjen e djeshme e ka kaluar duke dizajnuar një bluzë me foton e Beatrix dhe mbishkrimin “No fake story”.

Sigurisht, veprimi i ka pëlqyer Trixës e cila ka ndarë në Instagramin video nga procesi i krijimit të mbishkrimit, detaj pas detaji nga duart e Donaldit.

“Pisi nihere” – është shprehur ajo me doza humori. /Prive.a

l

Artikuj të ngjashëm