Trixa e ‘djegë’ sërish në raundin e ri të fotove nga plazhi

By

Një prej ditëve që llogaritet më të nxehtat të vitit i ka bërë ballë mirë këngëtarja Beatrix Ramosaj.

Ajo ka marrë rrugë drejt plazhit për të shijuar diellin përvëlues të korrikut.

Këngëtarja e ka shfrytëzuar fundjavën edhe për disa shkrepje, ose më mirë të themi super shkrepje.

Trixa është shfaqur në top formë në rroba banjot ngjyrë ari.

“Është koha për të lënë të hyjnë rrezet e diellit” – deklaron ajo sipër fotografive që kanë tërhequr një numër të madh të pëlqimeve dhe komenteve në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm