“Dallaveret” e Zerkës dhe Gjikos

By

Young Zerka është rikthyer me projekte të reja muzikore pas disa muajsh.

Ai sot ka publikuar këngën e tij më të re e cila nuk është vetëm.

Ky projekt vjen në duet me Gjikon dhe titullohet “Dallavere”.

Ndiqeni të plotë në vijim! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm