Kur do të martohet Armina Mevlani?

By

Vtin e kaluar blogerja e famshme shqiptare Armina Mevlani e zyrtarizoi lidhjen e saj të kamotshme me djalin e ish kryeministrit shqiptar Sali Berishës, Shkëlzen Berishën me fejesë.

Tani pas fejeses, sigurisht pritet martesa dhe meqenëse fejesa u bë më intime, dasma sigurisht do jetë më e madhe si ceremoni.

Armina ishte e pranishme në sfilaten e vitit që u mbajt në pallatin e Brigadave nga Alketa Vejsiu dhe Valdrin Sahiti. Blogerja shqiptare u pyet nga Prive për daten e dasmës si dhe detaje të tjera lidhur me këtë fazë të re të jetës së saj.

Shikoni se cka ka ajo për të thënë për dasmën dhe fustanin e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm