Tri shenjat e zodiakut që janë më me fat në dashuri javën e ardhshme

By

Tri shenjat e zodiakut që janë më me fat në dashuri gjatë javës 24 – 30 tetor 2022

1. Luani

(23 korrik – 22 gusht)

Ju po shikoni se si ju dhe partneri juaj romantik jeni qartësisht shumë të aftë të kaloni rreth pengesave. Ju do të aplikoni mençuri të thellë në zgjidhjen e problemeve këtë javë dhe kjo do të shfaqet ndërsa ju dhe bashkëshorti juaj do të kuptoni diçka që do të përfundojë në të dy bollëqet tuaja tërheqëse.

Mund të ketë një darkë të përpunuar, ose dy, dhe një festë që keni pritur për një kohë. Ndoshta partneri juaj është një Akrep, dhe nëse po, mund të prisni një javë të zjarrtë dhe pasionante të mbushur me dashuri dhe përqafime.

Sa për ju, do të ndiheni të shëndetshëm, që është një hap më lart për ju, pasi e keni ‘lënë të shkojë’ paksa shumë kohët e fundit. Kjo javë ju kthen në rrugën e duhur dhe kur ndiheni të shëndetshëm, doni mirë.

2. Virgjëresha

(23 gusht – 22 shtator)

Për herë të parë pas një kohe, ndiheni shumë të sinqertë për këtë kur thoni se jeni të lumtur me gjithçka që keni në jetën tuaj. Ju e keni thënë këtë në të kaluarën e afërt, por nuk keni qenë të vërtetë; ka aq shumë që ju kanë shqetësuar. Dhe më pas, stinët e Akrepit fillojnë dhe duket sikur problemet tuaja kanë përfunduar pothuajse menjëherë.

Ju dhe partneri juaj keni kaluar një prag në marrëdhënien tuaj; më në fund keni kaluar disa pengesa dhe mënyra se si flisni me njëri-tjetrin më në fund ka fituar titullin “të respektueshëm”.

Ky respekt ndihet mirë…në të njëjtën mënyrë si ndihet i huaj. Ju do të punoni me Plutonin në katror të Mërkurit këtë javë, gjë që duhet t’ju bëjë që të dy të thoni ‘fjalët e fundit mbi këtë temë’ dhe të ndiheni mirë me idenë që më në fund të dy mund të jeni të sinqertë me njëri-tjetrin.

3. Peshorja

(23 shtator – 22 tetor)

Gjithmonë ju ka pëlqyer të keni biseda të gjata dhe të thella me të dashurin tuaj, por këto gjëra duket se kanë marrë më pak rëndësi me kalimin e kohës, brenda marrëdhënies. Kjo javë duket se hap një derë të re që i lejon fjalët të rrjedhin lirshëm dhe lehtësisht.

Ajo që do të përjetoni gjithashtu është një surprizë; partneri juaj nuk është pa sharmin e tij dhe ky person thjesht mund t’ju tronditë me diçka të guximshme dhe emocionuese; ata kanë nevojë për pjesëmarrjen tuaj dhe asgjë nuk ju pengon t’u jepni atyre atë që duan, Peshorja.

Artikuj të ngjashëm