Trendi i ri në estradë, nga këngëtarë në prezantues (VIDEO)

By

Shumë artistë të skenës muzikore, kanë kaluar në profesionin e prezantuesit.

Emra të njohur të muzikës, sot drejtojnë emisione të tyre në televizione të ndryshme.

Storja e mëposhtme ju tregon më gjërësisht kush janë ata dhe çfarë thonë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm