Reperi shqiptar nis lidhje serioze! (VIDEO)

By

2TON ka nisur një lidhje serioze.

Reperi nga Ferizaj, ka qenë gjithmonë i heshtur sa i përket jetës private dhe kështu ka preferuar të jetë edhe tani.

Më poshtë kuptoni disa detaje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm