Tre për ‘Nallane 3’: Publikohet krijimi i ri i Threedots

By

Flori Mumajesi, Dj Vicky dhe Arilena Ara sot paralajmëruan për të parën herë projektin e përbashkët ‘Nallane 3’ por pritja nuk rezultoi të jetë e gjatë.

Pa shumë zhurmë dhe promovim të madh në rrjetet sociale, tre artistët kanë publikuar para pak minutash në Youtube këngën e re.

Ndiqeni të plotë në videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm