Transformimi i Taynas – Kjo vajzë shndërrohet sa herë t’ia ka qejfi dhe duket bukur

By

Në këngën e saj të parë, ajo u paraqit me një paruke me flokë jeshile! Aspak e zakontë dhe ishte ai momenti kur i mori zemrat e publikut me këngën Columbiana.

Image result for tayna columbiana

Dhe Tayna që nga momenti i parë i daljes në publik, nuk ka reshur së ndërruari pamjen e saj dhe vjen ndryshe e më ndryshe sa herë që i vjen ashtu.

View this post on Instagram

Tayna me mire si zeshkane apo si bionde? @tayna

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Këngëtarja në të shumtën e kohës preferon pamjen natyrale prej bruneje, mirëpo së fundmi e kemi parë të jetë herë bionde platinium, e herë të ketë ngjyrën e flokëve në nuanca karameli.

https://www.instagram.com/p/BsGvpcqgKJK/

View this post on Instagram

It’s a beautiful life🥰

A post shared by Tayna (@tayna) on

Ajo në intervistën për Prive, ku edhe u zgjodh personazhi i vitit për shkak të suskesit të shpejtë që arriti në skenën muzikore shqiptare, pati flokët aq të gjata sa edhe pak do i preknin tokën!

https://www.instagram.com/p/BpAGRoegRaP/
https://www.instagram.com/p/Bpzf84vAYHf/

E si është e mundur që i bën flokët si të dojë e vë cfarë paruke të dojë e prapë duket bukur?

Ishte madje edhe flokëkuqe!!!

https://www.instagram.com/p/BrLYtsvgqQm/

Artikuj të ngjashëm