Gresa Behluli nuk ka ndryshuar shumë këtë dekadën e fundit

By

Para se të shihni foton që Gresa ka realizuar para 10 vitesh ju thjesht do te doni të dini sekretin e saj!

Këngëtarja postoi në llogarinë e saj në Instagram, një fotografi të realizuar para 10 vitesh, dhe ajo ende ka po atë freski të fytyrës.

Kujtojmë që projekti i saj i fundit i kushtohet babit të saj, i cili mori pjesë në videoklipin që shoqëroi këtë këngë.

Gresa po qëndron e vetë izoluar në shtëpinë e saj gjatë kësaj periudhe, mirëpo natyrisht që duke mos lënë anash edhe artin e saj. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm