Nënë e tre fëmijëve? Kjo s’vërehet te Ariana Fejzullahu, shkëlqen me linjat në këtë fustan!

By

Festat e fundvitit po i sjellin të famshmit me plot elegancë dhe glamur.

E në mesin e tyre është edhe bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, që i ngjanë një modeleje të vërtetë sa i përket ndjekjes së trendeve të modës dhe linjës së trupit, që e ka ruajtur në mënyrë fantastike edhe pse është bërë nënë plot tri herë.

Ajo ka shkëlqyer në një fustan të zi të qëndisur me rruaza, përmes së cilit shfaqë linjat e saja tejet fit. /Prive.al

Last night glam?

A post shared by ArianaFejzullahu (@arianafejzullahu) on

Artikuj të ngjashëm