Tom Cruise rrezikon jetën për filmin e ri

By

Tom Cruise nuk ka kufi kur bën marifetet e tij. Dikush mund të thotë se ‘qielli është kufiri’, por duket se kjo nuk vlen për Tom Cruise. Këtë herë ai bëri një fjalim të jashtëzakonshëm në ajër për të promovuar pjesën e tij të re ‘Mission Impossible’.

Një nga yjet më të respektuar të filmit është pa dyshim Tom Cruise, dhe ai meriton të gjitha vlerësimet dhe njohjet që i janë hedhur.

“Më vjen keq për gjithë zhurmën,” thotë Cruise ndërsa ishte në aeroplanin e stilit “Red-Baron”.

“Siç e shihni, ne jemi duke filmuar pjesën më të fundit të “Mission Impossible”. Në kanionin e lumit Blyde të Afrikës së Jugut më poshtë”

Pastaj vjen një tjetër aeroplan i verdhë së bashku me regjisorin Christopher McQuarrie në kabinë dhe thotë “Hej Tom, duhet të kthehemi te xhirimet”

“Ne po humbasim dritën dhe kemi pak karburant,” thotë McQuarrie

Tom Cruise thotë lamtumirën e tij duke i thënë thjesht audiencës “Do të shihemi në kinema”, me një përshëndetje dhe buzëqeshjen e madhe për të cilën ai njihet, më pas avioni largohet me aktorin jashtë ulëses!

Shihni videon më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm