Ilir Shaqiri rikthehet në ekranet televizive, publikohet kënga e re (VIDEO)

By

Këngëtari i muzikës popullore, Ilir Shaqiri, i është rikthyer ekraneve televizive me një projekt të ri të cilin e ka emëruar “Nëse mundesh”.

Teksti i kësaj kënge është shkruar nga Rudyard Kipling, muzika dhe teksti u punua nga djali i tij, Korab Shaqiri poashtu edhe mix – masteri.

“Nëse mundesh” vjen në shoqërinë e videoklipi, të cilin mund ta shihni duke klikuar në videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm