“Ti je bota për mua” – Marina Vjollca bëhet romantike për ditëlindjen e Getit

By

Si çift i famshëm që janë, ata gjithmonë e kanë shprehur dashurinë për njëri tjetrin publikisht.

Në rrjete sociale e në video, asnjëherë nuk kanë munguar deklaratat romantike të Getoar Selimit për moderatoren Marina Vjollca dhe anasjelltas.

E ditëlindjet e tyre, shndërrohen në momente për deklarata dashurie publike.

“Urime ditëlindjen dashuria e jetës sime, Burri im, shoku im, gjithçka e imja. Ti je bota për mua”, ka shkruar Marina në Instagram.

Me një fotografi nga pushimet e fundit të dyshes, ata po duken tejet të dashuruar dhe në harmoni me njëri tjetrin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm