Noizy në duet me Dafina Zeqirin?! Ja çka thotë ai

By

Shumë është përfolur për relacionin e Noizyt dhe Dafina Zeqirit. 

Nga pika e ofendimeve pak vite më parë, ata arritën të konsolidojnë miqësi të fortë.

Së fundmi janë parë shpesh bashkë duke ngjallur dilema mbi ndonjë duet të mundshëm.

Mbi këtë gjë ai u pyet në ‘Xing me Ermalin’ ku u shpreh shkurt: ‘Nuk i dihet’.

Teksa Noizy ka nënshkruar tashmë me Universal, një gjë të tillë me një tjetër shtëpi po e synon Dafina kështuqe është pak e vështirë të realizohet shpejt një bashkëpunim mes dyshes. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm