Thumbon Yllka Kuqi, në shënjestër ka ato që “bëjnë ndërhyrje estetike”

By

Ajo ende po mbahet për një grua natyrale dhe pa ndërhyrje estetike që e bëjnë të duket më e freskët e më e bukur.

Këngëtarja Yllka Kuqi, sapo e mohoi të ketë bërë ndonjë ndërhyrje moderne nga ato që bëhen lehtësisht në këtë milenium, duke ironizuar me koleget e saja që i kanë përditshmëri këto lloj përmirësimesh në fizikun e tyre.

Kuqi e cila jo rrallë ka tërhequr vëmendje edhe me pamjen e saj të jashtme, ka thumbuar koleget e saja prezente në skenën muzikore, duke publikuar një fotografi profil të sajën në llogarinë e Instagramit ku shkruan: “A ka nevojë me e pre hunën apo me e fry buzën?” /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm