#Throwback: Remzie Osmani bie në grackë

By

Portali Prive.al ka hapur një rubrikë të re të titulluar ‘Throwback’ ku do të publikoj disa nga materialet e punuara kohë më parë nga stafi i Prive-së.

Të parën video që e ripostojmë është Kamera e fshehur që i është bërë këngëtares Remzie Osmani.

Për edicionin festiv të emisionit Prive, ekipi ynë ka bashkëpunuar me të birin e Osmanit për një kamerë të fshehur.

Fabula e saj që ‘djali i saj i prezanton familjes të dashurën e tij, e cila është e veshur mjaft provokative dhe ka shumë teka’.

Në bisedim e sipër me ‘vjehrrën’ Remzijen ajo nuk shfaqet dhe shumë miqësore me ‘nusen’ e djalit.

Madje nuk është dakord për këtë lidhje të tyren. E gjitha është regjistruar nga kamera e Prive-së të cilën mund ta ndiqni në videon e bashkangjitur./Prive.al

Artikuj të ngjashëm