Ekskluzive: Babai i Rihannës flet për Wazzup

By

Babai i këngëtares së njohur ndërkombëtarisht Rihanna,  Ronald Fenty është intervistuar nga emisioni Wazzup në Klan Kosova.

Fenty ka treguar se njeh disa artistë me prejardhje shqiptare dhe që i pëlqen muzika e tyre.

Kjo intervistë u realizua si rrjedhojë e simpatisë së tij ndaj një artisti të ri në tregun tonë, Fressco. Madje Ronaldi ka shtuar se Rihanna është e interesuar për një bashkëpunim me shqiptarin.

E çfarë do të ndodhë në vazhdim, presim e shohim./Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=dcH3tLGVv6Q

Artikuj të ngjashëm