“The Voice” dhe “X Factor” sërish në “luftë” për Ritën!

By

Një vit më parë ishte e hapur “lufta” mes dy rivalëve në televizion, “The Voice” dhe “X Factor” për shqiptaren Rita Ora.

Këngëtarja e cila shijoi të dy programet duke se do të jetë sërish target i të dy formateve.

Mirror ka shkruar se Rita po kërkohet sërish nga “The Voice” që të ulet në karrigen e trajneres për sezonin e dytë të saj.

Po ashtu burime pranë këtij spektakli janë shprehur se produksioni janë interesuar për Ritën pasiqë është elementi që zgjon më shumë kuriozitet dhe bën spektakël në Mbretërinë e Bashkuar për momentin.

Në ‘The Voice” Rita nuk e preki as finalen teksa në “X Factor” doli kampione.

Artikuj të ngjashëm