Pas albumit, publikohet videoklipi më i ri nga The Carters (VIDEO)

By

Beyoncé ka ruajtur titullin e saj si Mbretëreshë e muzikës.

Këtë herë ajo kishte një ndihmë të madhe, pasi ajo dhe burri i saj Jay-Z lëshuan një album të përbashkët me emrin “EVERYTHING IS LOVE”, që doli të shtunën në Tidal.

Projekti ka kohë që përflitet pasi çifti nisi turneun e tyre “On The Run II”, i cili godet Amerikën e Veriut në korrik.

Por, kjo nuk është e tëra, The Carters publikuan klipin e ri për këngën “Apeshit”, i cili është në youtube dhe mund ta shihni të plotë.

Çifti po duket perfekt!!!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm