Thashethemet në industrinë e show-bizit: Çka ishte e vërtetë dhe jo e vërtetë?

By

Si gjithherë, Prive qëndron në rrjedhat e të gjitha thashethemeve që bëhen gjatë javës, që më pas të tregojë edhe për vërtetësinë e tyre.

Kush ishin protagonistët më të përfolur këtë javë? Çka ishte e vërtetë dhe çka jo?

Ndiqni të plotë materialin e përgatitur në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm