Burri më i dëshiruar në botë, Leonardo DiCaprio kapet në poza të palakmueshme

By

Aktori i famshëm amerikan, fitues i çmimit Oscar, Leonardo DiCaprio dhe e dashura e tij Camila Morrone, kanë ndarë momente romantike së bashku në një jaht luksoz në Positano të Italisë.

Aktori 44 vjeçar kishte veshur pantallona noti ndërsa e dashura e tij 22 vjeçare, një palë bikine një pjesëshe ndërsa ata po kalojnë shumë kohë së bashku dhe në mes tyre, ka një lodhje goxha seriozë.

Dyshja kanë ikur me pushime në Europë, pas premierë së filmit “Once Upon a Time in Hollywood”, ku DiCaprio ka njërin nga rolet kryesore.

leonardo dicaprio camila morrone hot tub luxury yacht 014332815leonardo dicaprio camila morrone hot tub luxury yacht 014332815

Teksa ende po shijon pushimet, ai u kap në foto nga paparacit. Ai shihet duke bërë dush nëleonardo dicaprio yacht day camila morrone 054334511 jaht, ku po pastron edhe brenda rrobabanjove të tij.

 

 

 

Artikuj të ngjashëm