Cili është gabimi më shpeshtë që gratë bëjnë me grim? Përgjigjet Leunita

By

Grimerja e njohur shqiptare, Leunita Murtezi erdhi në intervistën e saj të parë për Prive.

Në 60 sekondat për Prive, ajo thotë emrat e dy artistëve që do donte të grimonte dhe tregon se cili është gabimi më i shpeshtë që gratë bëjnë në grim.

Ajo poashtu zbulon edhe disa gjëra të tjera përmes kësaj interviste të cilën mund ta ndiqni në videon më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm