Teuta zbulon portretin familjar me Adonisin e Tarën

By

Aktorja Teuta Krasniqi që postimet në lidhje me familjen i ka shpesehtuar kohëve të fundit, ka treguar sot në rrjete sociale se si e ka kaluar ditën.

Një piknik ka qenë zgjedhja e saj dhe familjes për të akumuluar energji në një të dielë me mot të mirë.

Nën shoqërinë e bashkëshortit Adonis Morina, vajzës Tara por edhe qenushit Lui si dhuratë e Morinës, Teuta duket të ketë kaluar shumë mirë.

Ndryshe, megjithëse nga vendi i njejtë, Teuta nuk ka postuar sërish foto ku Tara dhe Adonisi shihen bashkë, ndryshe prej Bleros i cili tash e një kohë e shfaq princeshën me të dashurën e tij, Afrona Dikën. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm