Kështu i përmbledh Majlinda tetë muaj jetë të Roanit (FOTO)

By

Fiks tetë muaj më parë, jeta për këngëtarin Majk dhe bukuroshen nga Prishtina, Majlinda Zeka ndryshoi për 180 gradë.

Dyshja, ndonëse të ndarë, fituan epitetin e prindit me ardhjen në jetë të Roanit.

E në këtë ditë të veçantë kur vetëm katër muaj e ndajnë bukuroshin nga ditëlindja e parë, Majlinda është treguar e kujdesshme.

Good morning im 8 months today?❤️

A post shared by Majlinda Zeka (@majlindazeka1) on

Ajo ka uruar të birin përmes një kolazhi që e shfaq në tetë fotografi të ndryshme, nga një për secilin muaj jetë.

Ndryshe nga Majlinda, ndonjë postim të natyrës së ngjajshmë nuk ka pasur nga Majk i cili tash e një kohë e ka ndarë mirë jetën private nga ajo publike të paktën në pjesën e Roanit, duke mos postuar për muaj të tërë as edhe një fotografi të vetme.

Për sonte, mjaftohemi me njoftimin e Majk që bashkë me Getin dhe Baby G, ai do të jetë për një koncert në Belgjikë. /Prive.al/

sonte Belgjik…

A post shared by MAJK / Kastriot Rexha?… R? (@majkaveli) on

Artikuj të ngjashëm