Shyhretja përmbyllë pazarin e madh: Kjo është villa që e bleu sot (FOTO)

By

Puna ndër vite u ka krijuar një komoditet financiar.

E kur kapitali është siguruar, ajo që mbetet janë investimet!

Një investim të tillë e ka përmbyllur ditën e sotme këngëtarja Shyhrete Behluli.

Ajo ka blerë një villë në kompleks rezidencial në Brezovicë dhe duket se përsa i përket pronësisë, ajo do jetë në emër të djalit të vogël, Lumit.

Ka qenë kompania ajo që e ka zbuluar lajmin përmes një postimi ku shfaqen me Shyhreten dhe bashkëshortin, Lulin teksa bëjnë pranim-dorëzimin e çelësave.

Ta gëzojë familja! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm