Majlinda Kelmendi feston ditëlindjen, trajneri i saj e uron në mënyrë të veçantë

By

Kampionja e xhudos, Majlinda Kelmendi feston sot ditëlindjen.

Urimi më i veçantë i erdhi nga trajneri i saj Driton Kuka.

Ai hyri në Facebook për të bërë një postim i cili i dedikohej Majlindës, me fjalët më të mira.

“Urime Majlinda rrnofsh edhe 100 vite të tjera.
Kampionja jonë Olimpike sot feston ditëlindjen!
Me punë si gjithmonë edhe sot 💪💪
Majlinda emblema më e mirë Shqiptare e lirisë sonë të shtrenjtë.
E kemi dhuratë nga Zoti për popullin Shqiptar për shpresën për një të ardhme …
Krenar dhe mirënjohës têrë jeten!”, ka shkruar Kuka.

Urime Majlinda./Prive.al

Artikuj të ngjashëm