Teuta dhe Kaia në shëtitje (FOTO)

By

Ardhja e ditëve të ngrohta në vendin tonë ka lumturuar jo pak njerëzit, e jashtë këtij grupi duket se nuk ka mbetur as aktorja e njohur Teuta Krasniqi.

Aryset janë të shumta, por më kryesorja është vajza, Kaia, e cila ka nevojë të dalë e të shijojë rrezet e para të diellit.

Këtë gjë duket se e din mjaft mirë aktorja e cila sot ka vepruar pikërisht në këtë mënyrë

Një shtëitje me të bijën ishte edhe veprimi i bërë për ditën e sotme i cili për hirë të vërtetës duket një zgjedhje mjaft e qëlluar nga ana e saj. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm