Këngëtari i njohur amerikan pati një eksperiencë të pakëndshme me një fanse

By

Vëllezërit Jonas sapo përfunduan pjesën e parë turneut të tyre, por gjërat u bënë vërtet të pakëndshme drejt fundit të saj.

Fatkeqësisht, një prej fansave të tyre në koncertin e tyre në Los Angeles, e rrëmbeu Nick Jonas ndërsa ai po qëndronte para saj dhe po përpiqej të performonte.

Image result for jonas brothers on tour 2019

Në një video të kapur nga një fans tjetër, mund ta shihni Nickin duke qëndruar me të vërtetë afër fansave ndërsa një vajzë pas tij vazhdimisht i’a fërkonte këmbën dhe u përpoq ta rrëmbejë këngëtarin.

Shumë njerëz, duke përfshirë një roje sigurie, u përpoqën ta ndalonin por ajo vazhdonte ta prekte Nick. Në një moment, Nick duhej të kthehej, dhe duket se ai mund t’i ketë thënë diçka asaj ose t’i jepte asaj një pamje zhgënjyese.

Image result for jonas brothers on tour 2019

Videoja përfundon menjëherë pasi Nick u kthye për të parë se kush po e prekte, kështu që nuk është e qartë nëse vajza u largua nga sigurimi apo jo.

Natyrisht, kjo nuk është në rregull. Është plotësisht e papërshtatshme dhe mosrespektuese të prekni dikë pa pëlqimin e tyre, edhe nëse ata janë të famshëm dhe ju jeni një fans i madh.

Burimi: Cosmopolitan.com

Artikuj të ngjashëm