Yll Limani jep lajmin fantastik për fansat (FOTO)

By

Yll Limani ka dhënë një lajm të mirë për fansat e tij.

Ai njoftoi në Instagram se i ka të gatshme plot 11 këngë.

Ylli tha se mezi pret t’i ndajë me publikun përgjat këtij viti.

Të tjera detaje nuk ka dhënë dhe nuk dihet ende nëse disa nga projektet janë në bashkëpunim./Prive.al

Artikuj të ngjashëm