Tea ia mësyn Dubait sigurisht jo vetëm!

By

Dubait nuk i ka shpëtuar as Tea.

Protagonistja e “Përputhen” ka fluturuar sot drejt destinacionit të famshëm për disa ditë pushimesh, sigurisht jo vetëm!

E nga kush po shoqërohet Tea?

View this post on Instagram

A post shared by Tea (@tea.trifoni)

Ajo përmes rrjeteve sociale ka treguar se është nisur drejt këtij pushimi bashkë me një prej shokve të saj Geraldin dhe shoqen, Erisën.

Sakaq mungon motra, Maria e cila është treguar e pandarë edhe gjatë periudhës sa Tea ishte në lidhje me Beartin.

Kujtojmë se bashkë me motrën, një shok dhe Beartin, Tea ishte edhe në Stamboll për ditëlindje disa javë më parë, aty ku fatkeqësisht mori fund çdo gjë sa i përket lidhjes së saj me djaloshin nga Prishtina të cilin e njohu në program. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm