Rita Ora harron emrin e vajzës në kategorinë e saj

By

Rita Ora të shtunën nuk ka bërë dhe shumë qejf në karrigen e nxehtë të X Factor.

Bazuar në formulën  e këtij programi, antari i jurisë që drejton skuadrën e caktuar prezanton kandidatin e saj.

Por për Ritën ka ndodhur diçka jashtë planeve të saj.  Ora duke prazantuar performancën e radhës pati pak problem.

“Në vazhdim vjen dikush që është e mahnitshme. Ajo është … vajza ime” – u shpreh Rita.

Teksa publiku priste emrin, këngëtarja edhe një herë e prezantoi “është vajza ime”, ndërsa Simon i drejtohet duke i thënë e ke harruar emrin.

Por Rita u përgjigj: “Po bëj shaka. Është radha e Monikës”.

Por jo të gjithë u bindën që ishte shaka, publiku reagoi në twitter duke thënë që ishte një harresë e momentit nga juria./Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=Hx-00-PpXd8

Artikuj të ngjashëm