Të reja nga statusi personal i Lady Gaga!

By

Lady Gaga është sërish beqare.

Këngëtarja 33 vjeçare konfismoi statusin e saj përmes Instagramit, transmeton Klan Kosova.

“Për një grua të martuar dhe si unë një grua beqare”, shkroi ajo mbi një fotografi me shoqen e saj Sarah Nicole Tanno, në festën e saj të beqarisë.

Gaga u pa duke u puthur me Dan Horton gjatë muajit korrik, ndërsa ishte në një studio në California.

Ajo më së shumti i mbajti marrëdhëniet private, megjithëse u shfaq sërish në një darkë me Dan gjatë muajit shtator.

lady gaga instagram story4373879

Artikuj të ngjashëm