Tjetër krizë mes Feros e Arbenitës? Detaji që zbulon gjithçka!

By

Çifti i njohur Fero dhe Arbenita shpesh komentohen për ndarje të mundshme.

Kjo për faktin e përsëritjes periodike të një sjellje të çuditshme në rrjete sociale ku dy protagonistët fshijnë njëri-tjetrin nga profilet, mbase vetëm për t’u komentuar.
Sidoqoftë, lidhja është e fuqishme dhe nuk është prekur nga ndonjë krizë të mundshme.

Është Arbenita ajo e cila nuk po ndahet nga personi i zemrës as në angazhimet e reja.

Fotot e fundit të modeles në Berlin nuk lidhen me punët e saj mirëpo me faktin se Fero pas largimit nga On Records po përgatitë projektë të reja në kryeqendrën gjermane.

Kjo ka qenë arsyeja pse Arbenita ka marrë rrugë drejt Gjermanisë vetëm e vetëm për të qenë pranë personit të zemrës i cili është zhvendosur pjesërisht atje për shkak të punëve që lidhen me karrierën.

Sa i përket krizave mes dyshes, gjithçka ngjason sërish në ‘shumë zhurmë për asgjë’. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Artikuj të ngjashëm