Të reja nga Demi Lovato, zbulohet si po i shkon rehabilitimi

By

Aktorja Madison De La Garza e cila ndodhi të jetë edhe motra e vogël e këngëtares Demi Lovato, ka folur për rehabilitimin e këngëtares pasi ajo u shtrua në spital nga mbidoza.

“Demi është mirë. Ajo po punon shumë që të bëhet më mirë dhe ne të gjithë jemi shumë krenarë për të. Ka qenë kohë e vështirë për familjen tonë dhe ne gjithmonë kthehemi më të fortë se asnjëherë”, ka thene motra e saj ne nje interviste.

Demi Lovato dy muaj më parë, u shtrua në spital për shkak të mbidozës së përdorimit të narkotikëve derisa menjëherë pasi gjendja e saj ishte stabile, ajo iu nënshtrua rehabilitimit. /Prive.al

Demi Lovato's Sister Madison De La Garza Speaks About Demi's Progress at Rehab

 

Artikuj të ngjashëm