Të premten ‘Mbeta gjallë’ nga Albert Radi

By

Këngëtari nga Prizreni, Albert Radi pas sukseseve me mbrëmjet karaoke së bashku me Gerta Saramatin, ka gati projektin debutues.

‘Mbeta Gjallë’ mban emrin kënga e parë e tij e cila është punuar në muzikë nga Joniad Banushi e ndërsa teksti i është besuar Rozana Radit.

Videoklipi tashmë është finalizuar dhe në klip protagoniste eshtë Gerta Saramati e cila ka kohë që punon me artistin.

‘Mbeta Gjallë’ do të lançohet këtë të premte./Prive.al

Albert Radi dhe Gerta Saramati
Albert Radi dhe Gerta Saramati
Albert Radi dhe Tuna
Albert Radi dhe Tuna
Albert Radi dhe Enca Haxhia
Albert Radi dhe Enca Haxhia

 

Artikuj të ngjashëm