Të shtunën në Prive ‘Kishe’ nga Genta! (Video)

By

Këngëtarja Genta Ismajli ka përfunduar projektin e saj më të ri. Bëhet fjalë për këngën’Kishe’ e cila është vizualizuar në videoklip në Shkup para pak dite.

Gjithçka është finalizuar dhe është gati për lançim.

Premierën e këtij videoklipi do të mund ta ndiqni këtë të shtunë në ora 19.00 në Prive./Prive.al

Artikuj të ngjashëm