Të hënën fillon Heaven Fest me pjesemarrje të mbi 20 super yjeve

By

Festivali “Heaven Fest”, do të mbledhë për një muaj, çdo natë, 20 yje të skenës muzikore vendore dhe ndërkombëtare, DJ dhe përformanca pa fund.

“Heaven Fest” nga Hangover, do të hapet me datë 19 korrik deri më 15 gusht, në parkun e qytetit në Gjakovë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm