Kur do të kemi projekte të reja nga Shkurte Gashi? (VIDEO)

By

Ka kohë të gjatë që Shkurte Gashi nuk solli projekte të reja.

Kjo ndodhi pasi ajo mbeti shtatzënë dhe pas lindjes së djalit, iu përkushtua familjes.

Por kur do të kemi këngë të reja nga ajo?

Në intervistën dhënë për NIN, artistja foli për këtë pjesë dhe zbuloi të reja.

Ndiqeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm