Të gjithë sytë në barkun e Sarës tek fotografia e fundit nga plazhi

By

Pak ditë më parë, Prive.al konfirmoi thashethemin e shtatzënisë së Sara Hoxhës dhe zbuloi gjininë e foshnjes.

Ajo pritet të sjellë në jetë një vajzë dhe aktualisht është në gjysmën e shtatzënisë, rreth muajit të 5-të.

E me kohën, pashmangshëm hetohen ndryshimet fizike.

Në një prej fotografive të fundit të postuara nga plazhi, përkundër këmishës së gjerë, sërish ndjekësit kanë qenë të bindur për shtatzëninë duke e pyetur bukuroshen për detaje nga më të ndryshmet, që nga gjinia e deri tek emri i bebes.

Mes tjerash, ka rënë në sy një koment nga një profil që duket të jetë e afërme e Sarës që thotë të njejtën gjë për të cilën Prive.al raportoi. “Duke pritur vajzën tënde Sarush” – është komenti i bërë në llogarinë e Hoxhës në Instagram.

Nuri i shtatzënisë e ka zbukuruar edhe më shumë. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

please.

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on

Artikuj të ngjashëm