Rita Ora ka një të dashur të ri?

By

Rita Ora ka zbuluar të dashurin e saj të ri, përderisa kishte dalë për tu argëtuar deri në katër të mëngjesit.

Për muaj të tërë kanë qarkulluar thashetheme se Rita ka një të dashur të ri, raporton Daily Star, shkruan Prive.

Rita Ora looks in good spirits as she enjoys a night on the town with her pals | Daily Mail Online

Burime të afërta me këngëtaren kanë insistuar se ajo ka filluar një lidhje serioze me regjisorin e videove muzikore Romain Gavras.

Sipas këtyre burimeve, ata kanë filluar lidhjen që nga fillimi i karantinës dhe se kjo lidhje është duke u intensifikuar secilën herë e më shumë.

Romain Gavras - Romain Gavras Photos - 'Les Miserables' Red Carpet - The 72nd Annual Cannes Film Festival - Zimbio

Artikuj të ngjashëm