Të ftuarit në dasmën e Sarës dhe Ledionit, u detyruan t’i paguanin vetë shpenzimet…

By

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha, është martuar dje me të dashurin e saj prej tre vjetësh, Ledion Liço, me të cilin ka edhe një djalë njëvjeçar me emrin London.

Dasma e çiftit u zhvillua në Como të Italisë kur të pranishëm ishin shumë figura të njohura.

Por, burime të Prive kanë treguar se të gjithë të ftuarit janë detyruar t’i paguajnë vetë shpenzimet e udhëtimit dhe akomodimit.

Destinacioni ku çifti u kurorëzua me martesë është një vend shumë lukszon dhe përrallor në të njëjtën kohë./Prive.al

View this post on Instagram

Shumë urime për Sarën dhe Ledionin 😍

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Artikuj të ngjashëm